Вижниця та Глибока також піднялися проти режиму регіоналів | ChernivtsiNEWS – Незалежне інформаційне агентство Буковини
|Monday, August 31, 2015
Ви знаходитеся тут: » Flash news » Вижниця та Глибока також піднялися проти режиму регіоналів
  • facebooktwittergoogle+vkontakteRSS

Вижниця та Глибока також піднялися проти режиму регіоналів 

загруженное

Важниця та Глибока також проводять акції громадської непокори. Глибоцька селищна рада засудила дії вищих органів державного управління та антигромадські події на Майдані Незалежності у ніч на 30 листопада, а також звернулася із проханням про відставку Президента, уряду та розпуск Верховної Ради.  Про це передає БукІнфо.

2 грудня у Вижниці відбулося віче, яке висловило стурбованість економічною та політичною ситуацією, що склалася в Україні. Вижничани різко засудили дії правоохоронних органів, які вночі, 30 листопада, побили учасників мирного зібрання у місті Києві.

На Центральному майдані Вижниці зібрали кошти та сформували групи добровольців, які одразу після мітингу відправилися на підтримку мітингувальників до міста Києва.

Я повідомляє вищенаведене джерело, мітингувальники вимагали розформування спецпідрозділу “Беркут”, відставки уряду АЗАРОВА та закликали В.ЯНУКОВИЧА піти у відставку.

ЗВЕРНЕННЯ Президенту України Віктору Януковичу

Ми – жителі Вижницького району Чернівецької області, депутати та голови місцевих рад, громадських об’єднань, представники районних осередків політичних партій, релігійних організацій, творчих спілок, підприємств та установ району висловлюємо свою глибоку стурбованість економічною та політичною ситуацією, що склалася в Україні та різко засуджуємо дії правоохоронних органів, які вночі 30 листопада, з особливою жорстокістю побили учасників мирного мітингу на Майдані Незалежності у місті Києві.

В цей день було порушено одне з найголовніших прав демократичного суспільства – право на мирні зібрання, яке гарантоване громадянам ст.. 39 Конституції та Законами України. Проти беззбройних мітингувальників, переважну частину яких становили студенти, дівчата та жінки був використаний спецпідрозділ «Беркут», основним завданням якого є боротьба з терористами та особливо небезпечними злочинцями.

Заява про те, що Ви обурені діями правоохоронців є нещирою, та може свідчити лише про те, що Ви жодним чином не контролюєте дії правоохоронних органів і не спроможні впливати на ситуацію в країні.

Вся відповідальність за цей ганебний злочин проти власного народу, дестабілізацію ситуації в державі, цілком та повністю покладається на Вас, як Гаранта Конституції України, Прем’єр-міністра України Миколу Азарова та Міністра Внутрішніх Справ України Віталія Захарченка. Ви вже ніколи не зможете здобути повагу громадян України та очільників закордонних країн.

Вимагаємо, в найкоротші терміни встановити та покарати винних у побитті мирних мітингувальників, розформувати спецпідрозділ «Беркут», який заплямував себе кров’ю мирних громадян України, та повністю дискредитував себе в очах співвітчизників та світової демократичної громадськості.

Вважаємо, що після цього Вашим обов’язком є звільнення Уряду та необхідність піти у відставку. Лише таким чином можна стримати поглиблення всеохоплюючої економічної та політичної кризи, ізоляції України з боку світової спільноти, запобігти громадянському протистоянню всередині держави.

ChernivtsiNews.com (с)

Поділитися у соцмережах:

Додайте коментар